SUPA24
Overig
Overig
Overig
403 682 €
(9 175 € / m²)
Verkoop
2
1
44 m²
Kolbenova, Praha 9

slaapkamer2
vlak44 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Prodej byt 2+kk, Praha 9 – Vysočany | designové bydlení v projektu Lofty Kolbenova

Nabízíme k prodeji výjimečný byt o dispozici 2+kk v projektu Lofty...

Parameters

Gegenereerd door AI

DouchecabineVloerNa de reconstructieNatuurlijk licht

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 38dagen
Bijgewerkt: 38dagen

Plaatsen

Kolbenova, Praha 9
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Birdie reality s.r.o. - Century 21

Vendula Hlaváčová