SUPA24
Overig
Overig
Overig
485 406 €
(5 276 € / m²)
Verkoop
3
1
92 m²
V Dolině, Praha 10

slaapkamer3
vlak92 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Hledáte domov, který dokonale spojuje klid přírody s tepem velkoměsta? Vítejte na adrese V Dolině 1156 na pražském Bohdalci, kde pro vás mám byt 3+1 s...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

V Dolině, Praha 10

Openbare voorzieningen

QARA s.r.o.

Radim Fichtner