Lijst met aanbiedingen
5
127 347 €
(3 537 € / m²)
Verkoop
1
1
36 m²
Patak Rd Chalong, ตําบลฉลอง
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
1
vlak
36 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Modern Coastal Living in Chalong - Now at a Reduced Price! 🌴Price reduced by 600,000 THB! Now only 4,850,000 THB (was 5,450,000 THB) 💸* 1 bedroom, ...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
1dagen
Bijgewerkt:
1dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Patak Rd Chalong, ตําบลฉลอง
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.