SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
525 145 €
(4 168 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
126 m²
เทศบาลนครหัวหิน

slaapkameratypical
vlak126 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This unit facing absolutely beautiful view of golf course, sea view, and mountain view. Offering 126.11 sqm. of living area with 2 bed & 2 bath, buil...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

เทศบาลนครหัวหิน
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Siam Real Estate