SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
271 363 €
(4 240 € / m²)
Verkoop
2
2+
64 m²
ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา

slaapkamer2
vlak64 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

AROM JOMTIENNew luxury high-rise condo with panoramic sea views on the renowned Jomtien beach, excellent facilities and located close to many ameniti...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Siam Real Estate