SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
72 760 €
(1 866 € / m²)
Verkoop
1
1
39 m²
พระตําหนัก 2, เมืองพัทยา

slaapkamer1
vlak39 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This is a modern property in foreigner name in a prime location on the peak of Pratamnak Hill.The unit in question is a 39.12sqm one bedroom, 1 bathr...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

พระตําหนัก 2, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Siam Real Estate