SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
150 456 €
(4 425 € / m²)
Verkoop
1
1
34 m²
จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา

slaapkamer1
vlak34 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This condominium consists of a 46-storey solitary tower that overlooks the magnificent Jomtien Beach.Over 80% of the units feature a direct sea view ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Siam Real Estate