SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
97 664 €
(2 035 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
48 m²
ถนนทัพพระยา, เมืองพัทยา

slaapkameratypical
vlak48 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

The best located condo in all Jomtien. Also next to the baht bus route. The well maintained View building is situated right on the beach, with stunni...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

ถนนทัพพระยา, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Siam Real Estate