SUPA24
Overig
Overig
Overig
46 205 €
(1 155 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
40 m²
ถนนชัยพฤกษ์ ซอย3, เมืองพัทยา

slaapkameratypical
vlak40 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

40.52 Sqm Studio w/ Garden Views in Baan Suan Lalana Condominium Jomtien Condo For Sale - BSL15
Location: Soi Chaiyapruek, Jomtien, Pattaya

Ander
Leeftijd van het aanbod: 32dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

ถนนชัยพฤกษ์ ซอย3, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co