SUPA24
Overig
Overig
Overig
118 812 €
(1 449 € / m²)
Verkoop
1
1
82 m²
ถนนเกษตรสิน 1, เมืองพัทยา

slaapkamer1
vlak82 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Foreign Ownership Fully Furnished 1 Bedroom Apartment on Pratumnak Hills very close to Cozy Beach Pattaya. With a Short walk aproximately 150 meters ...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 383dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

ถนนเกษตรสิน 1, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.