SUPA24
Overig
Overig
Overig
44 620 €
(1 940 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
23 m²
จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา

slaapkameratypical
vlak23 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

23.85 Sqm Studio w/ Direct Pool Access in Espana Condo Resort Pattaya Condominium For Sale - ESPANA19
Location: Jomtien 2nd Road, Jomtien, Pattaya

Ander
Leeftijd van het aanbod: 384dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co