SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
283 688 €
(3 261 € / m²)
Verkoop
1
2+
87 m²
ซอยราชดําริ 2, แขวงลุมพินี

slaapkamer1
vlak87 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This is a one bedroom, two bath large corner unit for sale in the Baan Rajprasong Bangkok. This fully furnished apartment is situated on the 20th flo...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

ซอยราชดําริ 2, แขวงลุมพินี
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Siam Real Estate