SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
97 088 €
(1 348 € / m²)
Verkoop
2
1
72 m²
Moo 2

slaapkamer2
vlak72 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Excellent value, this two-bedroom sea view pool apartment for sale is located overlooking Long Beach.Enjoy sparkling Andaman Sea views while being su...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Moo 2
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Siam Real Estate