SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
875 000 €
(7 172 € / m²)
Verkoop
3
2+
122 m²
CALLE ISABEL LA CATÒLICA, València

slaapkamer3
vlak122 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Lucas Fox presents this magnificent 137 m² apartment, completely renovated in a contemporary and functional style. It is located on a well-maintained ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 25dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

CALLE ISABEL LA CATÒLICA, València
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Valencia