SUPA24
Overig
Overig
Overig
139 000 €
(3 390 € / m²)
Verkoop
1
1
41 m²
Calle La Sagra, Torrevieja

slaapkamer1
vlak41 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover this charming top-floor apartment in Los Altos, part of a complex with a communal swimming pool. Situated in one of the most sought-after are...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 60dagen
Bijgewerkt: 30dagen

Plaatsen

Calle La Sagra, Torrevieja
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home