SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
430 000 €
(3 644 € / m²)
Verkoop
3
2+
118 m²
Rúa dos Basquiños, Santiago de Compostela

slaapkamer3
vlak118 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Steeped in history, this third floor apartment is found in one of the typical narrow streets of the old town of Santiago, Galicia's capital and destin...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 26dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Rúa dos Basquiños, Santiago de Compostela
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Vigo