SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
266 000 €
(2 583 € / m²)
Verkoop
3
2+
103 m²
CALLE BOSC DEL QUEC (DEL), Salou

slaapkamer3
vlak103 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

RENOVATED 3-BEDROOM APARTMENT WITH POOL AND SEA VIEWS IN CAP SALOU

Fantastic apartment located in Cap Salou, just 400 meters from Cala Font, in a qu...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

CALLE BOSC DEL QUEC (DEL), Salou
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

iad España