SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
480 000 €
(3 529 € / m²)
Verkoop
3
2+
136 m²
Avinguda de Catalunya, Puigcerdà

slaapkamer3
vlak136 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This elegant ground-floor apartment stands out for its spacious interiors, offering a layout designed for everyday comfort. The particularly generous ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 26dagen
Bijgewerkt: 26dagen

Plaatsen

Avinguda de Catalunya, Puigcerdà
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox La Cerdanya