SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
230 000 €
(2 614 € / m²)
Verkoop
3
2+
88 m²
Carrer d'Alcàsser, Paterna

slaapkamer3
vlak88 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover this charming 3-bedroom apartment in the heart of Paterna, Valencia, perfect for those looking to invest in a property with great potential. ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 81dagen
Bijgewerkt: 61dagen

Plaatsen

Carrer d'Alcàsser, Paterna
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Liberty Home