SUPA24
229 950 €
(2 584 € / m²)
Verkoop
2
2+
89 m²
CALLE LANGOSTA-SECTOR I2, Orihuela

slaapkamer2
vlak89 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

beautifully renovated penthouse in a prime location, just 500 metres from the beach. located in the heart of orihuela costa, this stunning south-west ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

CALLE LANGOSTA-SECTOR I2, Orihuela
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home