SUPA24
Overig
Overig
Overig
568 700 €
(7 109 € / m²)
Verkoop
2
2+
80 m²
Calle Haya, Mijas

slaapkamer2
vlak80 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

NEW BUILD RESIDENTIAL COMPLEX IN MIJAS New Build unique residential complex where you can relax and enjoy life to the fullest. Quality, nature, comfo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 60dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Calle Haya, Mijas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home