SUPA24
Overig
Overig
Overig
105 000 €
(1 981 € / m²)
Verkoop
3
1
53 m²
Calle Austria, Mazarrón

slaapkamer3
vlak53 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

V Mazarrónu se nachází rezidenční komplex sestávající ze šesti pečlivě navržených bytů, které nabízejí flexibilitu i pohodlí pro různé životní etapy. ...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Calle Austria, Mazarrón

Openbare voorzieningen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič