SUPA24
Overig
Overig
Overig
535 000 €
(3 849 € / m²)
Verkoop
3
2+
139 m²
Calle Miguel Hernández, Marbella

slaapkamer3
vlak139 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Immaculate Apartment in the Prestigious Los Almendros 1 Urbanisation, San Pedro de Alcántara – Ready to Move In! Seize this exceptional opportunity to...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Calle Miguel Hernández, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home