SUPA24
Overig
Overig
Overig
995 000 €
(9 950 € / m²)
Verkoop
2
2+
100 m²
Calle Francisco Villalón, Marbella

slaapkamer2
vlak100 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Stylish Renovated Apartment with Sea & Mountain Views Ideally located in the heart of Nueva Andalucía, this stylishly renovated apartment overlooks sp...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 53dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Calle Francisco Villalón, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home