SUPA24
Overig
Overig
Overig
723 800 €
(6 463 € / m²)
Verkoop
3
2+
112 m²
Calle María José González, Marbella

slaapkamer3
vlak112 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luxury Coastal Living in San Pedro de Alcántara Prime Location in the Heart of the Costa del Sol Located in the vibrant town of San Pedro de Alcántar...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 60dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Calle María José González, Marbella
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home