Lijst met aanbiedingen
42
42
42
514 000 €
(6 119 € / m²)
Verkoop
3
1
84 m²
PLAZA ESPAÑA (DE), Casares
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
3
vlak
84 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Úžasný rohový penthouse s panoramatickým výhledem na moře v Casares Playa
Pokud sníte o nekonečných výhledech, hojnosti slunečního svitu a domě, kter...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
158dagen
Bijgewerkt:
34dagen