SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
292 000 €
(4 867 € / m²)
Verkoop
1
1
60 m²
Carrer del Consell de Cent, Barcelona

slaapkamer1
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Piso de 69 m² en finca regia junto a Plaça dEspanya

* 69 m² construidos
* 1 habitación doble

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Carrer del Consell de Cent, Barcelona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

iad España