SUPA24
Overig
Overig
Overig
269 999 €
(3 068 € / m²)
Verkoop
4
1
88 m²
Plaça dels Estels, Alacant / Alicante

slaapkamer4
vlak88 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Byt na prodej v centru Alicante - prostorný, světlý a připravený k nastěhováníÚtulný byt se třemi ložnicemi je nabízen k prodeji v samém centru Alican...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 170dagen
Bijgewerkt: 34dagen

Plaatsen

Plaça dels Estels, Alacant / Alicante

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA