SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
650 000 €
(7 303 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
89 m²
Rua Jacinta Marto, Lisboa

slaapkameratypical
vlak89 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

2 bedroom apartment in Praça do Chile, with a 12m2 balcony, in the final stages of finishing, and a garage with a parking space and pre-installation o...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Rua Jacinta Marto, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

KW Alfa Campo Pequeno