Lijst met aanbiedingen
25
25
25
176 493 €
(2 801 € / m²)
Verkoop
3
1
63 m²
Widawska, Warszawa
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
3
vlak
63 m²
badkamers
Mieszkanie:
3 pokojowe 63,3m2 +8m2 balkon +2m2 komórka lokatorska
Mieszkanie na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku z 1984r.
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Leeftijd van het aanbod:
481dagen
Bijgewerkt:
438dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Widawska, Warszawa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.