SUPA24
Overig
Overig
Overig
138 791 €
(2 135 € / m²)
Verkoop
4
1
65 m²
Piechoty, Szczecin

slaapkamer4
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Piechoty w Szczecinie. Dzielnica Zdroje. Mieszkanie jest funkcjonalne i ma powierzchnię 65 m². Nier...

vloer:
3. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 54dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

Piechoty, Szczecin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

INWESTOR SZCZECIN

Adrian Szydłowski