SUPA24
Overig
Overig
Overig
83 651 €
(1 945 € / m²)
Verkoop
2
1
43 m²
Dominikańska, Słupsk

slaapkamer2
vlak43 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w centrum miasta przy ulicy Mikołajskiej w Słupsku! Lokal mieszkalny usytuowan...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 137dagen
Bijgewerkt: 137dagen

Plaatsen

Dominikańska, Słupsk
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Gryf Nieruchomości Słupskie

Przemysław Pryzwan