SUPA24
Overig
Overig
Overig
69 513 €
(2 317 € / m²)
Verkoop
2
1
30 m²
Lniana, Łódź

slaapkamer2
vlak30 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Opis lokalizacji:
Mieszkanie znajduję się w bardzo spokojnej a zarazem dobrze skomunikowanej części Łodzi. W niedalekiej odległości znajdują się liczn...

vloer:
10. vloer van 10
Leeftijd van het aanbod: 41dagen
Bijgewerkt: 39dagen

Plaatsen

Lniana, Łódź
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SDP Nieruchomości

Patrycja Górska