SUPA24
Overig
Overig
Overig
212 074 €
(2 905 € / m²)
Verkoop
3
1
73 m²
Osiedle Centrum D, Kraków

slaapkamer3
vlak73 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone przy Placu Centralnym im. Ronalda Reagana w Krakowie. Lokal znajduje się na 4 piętrze budynku z windą. Dla...

vloer:
4. vloer van 5
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Osiedle Centrum D, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Livinder

Mateusz Rogozik