SUPA24
Overig
Overig
Overig
235 589 €
(2 589 € / m²)
Verkoop
4
2+
91 m²
Kobierzyńska, Kraków

slaapkamer4
vlak91 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

4 pokoje, 2 poziomy - 91,1m2 - Ruczaj Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91,1m2 usytuowane na trzecim piętrze w budynku z 200...

vloer:
3. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Kobierzyńska, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BRACIA SADURSCY

Mikołaj Palka