SUPA24
Overig
Overig
Overig
167 171 €
(2 833 € / m²)
Verkoop
4
1
59 m²
Agatowa, Kraków

slaapkamer4
vlak59 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną arch...

vloer:
2. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Agatowa, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BRACIA SADURSCY

Marek Popiela