SUPA24
Overig
Overig
Overig
518 404 €
(7 200 € / m²)
Verkoop
3
1
72 m²
Szlak, Kraków

slaapkamer3
vlak72 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Luksusowe mieszkanie z tarasem w sercu Krakowa - 7 minut spacerem do Rynku Głównego * Zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż wyjątkowe, 3-p...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Szlak, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BRACIA SADURSCY

Patrycja Rubinkiewicz