SUPA24
Overig
Overig
Overig
227 391 €
(3 203 € / m²)
Verkoop
4
1
71 m²
Osiedle Tysiąclecia, Kraków

slaapkamer4
vlak71 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe rozkładowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m, w tym piwnica o powierzchni 6m2, położone w atrakcyjn...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 336dagen
Bijgewerkt: 336dagen

Plaatsen

Osiedle Tysiąclecia, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Investime sp zoo

Przemysław Sobczyk