SUPA24
Overig
Overig
Overig
88 129 €
(1 663 € / m²)
Verkoop
2
1
53 m²
Gliniana, Kielce

slaapkamer2
vlak53 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronnego 2 pokojowego mieszkania z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodzi...

vloer:
1. vloer van 2
Leeftijd van het aanbod: 16dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Gliniana, Kielce
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TWOJE M KIELCE

Milena Wilczkowska