SUPA24
Overig
Overig
Overig
28 277 €
(1 229 € / m²)
Verkoop
1
1
23 m²
Wąska, gmina Resko

slaapkamer1
vlak23 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Przedstawiam Państwu na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną w Resku.
Idealna pod wynajem, niskie koszty utrzymania.

vloer:
1. vloer van 2
Leeftijd van het aanbod: 38dagen
Bijgewerkt: 19dagen

Plaatsen

Wąska, gmina Resko
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Aneta Garbacz