SUPA24
Overig
Overig
Overig
56 317 €
(2 011 € / m²)
Verkoop
1
1
28 m²
Pilotów, gmina Redzikowo

slaapkamer1
vlak28 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Oferuje na sprzedaż przytulną i funkcjonalną kawalerkę po generalnym remoncie, położoną na 1 piętrze w miejscowości Redzikowo. Mieszkanie jest bardzo ...

vloer:
1. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Pilotów, gmina Redzikowo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REMAX POLSKA

Wioleta Jabłońska