SUPA24
Overig
Overig
Overig
164 946 €
(3 299 € / m²)
Verkoop
2
1
50 m²
Główna, gmina Piaseczno

slaapkamer2
vlak50 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50,9 m2, zlokalizowane w Warszawie, na Pradze-Południe przy ulicy Igańskiej, na osiedlu Igańska. Nier...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 459dagen
Bijgewerkt: 443dagen

Plaatsen

Główna, gmina Piaseczno
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Agnieszka Witczak