SUPA24
Keuken; keukenapparatuur, houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl, gerenoveerd
Overig
94 255 €
(2 049 € / m²)
Verkoop
3
1
46 m²
Gdańska, Bydgoszcz

slaapkamer3
vlak46 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Mieszkanie 3-pokojowe – Bydgoszcz, ul. Pomorska

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 46,5 m² w zabytkowej, odnowionej kamienicy w samym ...

Parameters

Gegenereerd door AI

Aparte keukenHouten vloerNa de reconstructieReconstructie noodzakelijk

vloer:
1. vloer van 1
Leeftijd van het aanbod: 143dagen
Bijgewerkt: 41dagen

Plaatsen

Gdańska, Bydgoszcz
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME - estate

Adrian Rogala