SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
169 881 €
(2 047 € / m²)
Verkoop
1
1
83 m²
Avenida Nueva Gorgona

slaapkamer1
vlak83 m²
badkamers1

Ander
Leeftijd van het aanbod: 413dagen
Bijgewerkt: 43dagen

Plaatsen

Avenida Nueva Gorgona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Be Panama Real Estate