SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 100 000 €
(10 185 € / m²)
Verkoop
3
2+
108 m²
Elandsstraat, Amsterdam

slaapkamer3
vlak108 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Elandsstraat 56, 1016 SG Amsterdam

In the heart of the highly sought-after Jordaan area, this bright duplex apartment of approximately 108 m² is loca...

Parameters

Gegenereerd door AI

Open leefruimteHouten vloerFrans balkonTerrasWeergaveBadDouchecabineApart toiletHoge plafondsNatuurlijk lichtKeukenapparatuur

Ander
Leeftijd van het aanbod: 72dagen
Bijgewerkt: 69dagen

Plaatsen

Elandsstraat, Amsterdam
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Baerz & Co Luxury Homes International