SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
382 976 €
(3 419 € / m²)
Verkoop
2
2+
112 m²
Caracasbaaiweg

slaapkamer2
vlak112 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luxury Apartment at Palapa Beach Resort, Caracasbaai

Indulge in sophisticated living with unparalleled views in this stunning 113m-- apartment locate...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

Caracasbaaiweg
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Coldwell Banker Curacao Real Estate