SUPA24
Eetkamer; moderne stijl, natuurlijk licht
Woonkamer; uitzicht, natuurlijk licht, moderne stijl
Woonkamer; uitzicht, natuurlijk licht, moderne stijl
611 100 €
(6 300 € / m²)
Verkoop
2
2+
97 m²
Donja Lastva, Opština Tivat

slaapkamer2
vlak97 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Area: 97 m2

Rooms: 2

Bathrooms: 2

Parking

Swimming pool

Furnished three-bedroom apartment in a new modern residential building in Donja Lastva...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 73dagen
Bijgewerkt: 73dagen

Plaatsen

Donja Lastva, Opština Tivat
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Montenegro Sotheby's Realty „Luxury Properties“ DOO

Daniil Kletsko