SUPA24
245 000 €
(2 692 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
91 m²
Peroj, Grad Vodnjan

slaapkameratypical
vlak91 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Istra, Peroj prodaje se stan u započetoj gradnji koji se nalazi na trećem katu stambene zgrade. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe od...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 451dagen
Bijgewerkt: 117dagen

Plaatsen

Peroj, Grad Vodnjan
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Terram team

Alen Pužar, TERRAM obrt za posredovanje u prometu nekretnina, Vl. Alen Pužar, OIB: 52541768549