SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
166 000 €
(8 300 € / m²)
Verkoop
1
1
20 m²
Grad Rovinj

slaapkamer1
vlak20 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Istra, Rovinj, centar, kompletno uređen stan u prizemlju 

 

U samom srcu starogradske jezgre Rovinja, na jednoj od najfrekventnijih lokacija poluoto...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Grad Rovinj
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Diamond Realestate

Samanta Memedović