SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
218 000 €
(4 360 € / m²)
Verkoop
3
1
50 m²
Grad Rovinj

slaapkamer3
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ISTRA, ROVINJ - Stan 2SS + DB

U DUX ponudi imamo stan na IV. katu površine 50 m2.
Stan se sastoji od kuhinje i blagovaonice s izlazom na terasu, dvi...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 51dagen
Bijgewerkt: 38dagen

Plaatsen

Grad Rovinj
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dux nekretnine d.o.o.

Dragana Matijević